O mně


Ve svých 44 letech, jsem se rozhodla radikálně změnit svůj život. Odešla jsem z manažerské pozice v korporátu , abych se stala osobní koučkou a od té doby pomáhám svým klientům zlepšit jejich dny a nalézat jistotu sami v sobě a ve svých rozhodnutích.

Moje specializace se postupně vyprofilovala převážně na oblast kariérní a dnes jsou mými klienty ve větší míře ženy z menších a středních firem, které si ujasňují svou pozici, správnou komunikaci, způsoby řešení problémů, strategii a ladí propojení s osobním životem. A nebo ženy zvažující cestu podnikání.

Čas strávený ve firemním prostředí v korporátních i menších zahraničních společnostech na vedoucích pozicích, kdy jsem vedla i několik oddělení najednou, cestovala a organizovala jednání, se mi stal neocenitelnou zkušeností a dnes díky těmto skvělým 20 letem dokážu svým klientům velmi rychle a efektivně pomoci.

- Jsem certifikovaná koučka v akademii jedné z nejlepších business kouček v ČR Terezy Dočkalové.

- V USA jsem online absolvovala další 2 specializované kurzy pro prohloubení svých praktických zkušeností

- Už od roku 2019 jsem členkou dnes už placeného VIP klubu MindValley a neustále se dál vzdělávám a mým velkým snem je stát se lektorkou v tomto klubu a mít zde svůj vlastní kurz.

- Pomáhám rodinám, kterým zemřelo dítě se vyrovnat se vším co je potkalo a ještě potká a zvládnout jít životem dál. Jsem jednou z nich od roku 2020, kdy má mladší dcerka Julinka tragicky zemřela ve věku 9 let.

- A z mých 20 let v logistice jsem si ponechala jednu specializaci, kterou moc lidí neumí, a pomáhám firmám s celním zařazením zboží. Je to taková srdcovka a vlastně nevím, co mě na tom tak baví. Možná to, že je nás tak málo a člověk je tak trochu za hrdinu :)

Jsem koučkou a mentorkou pro ty, kdo se rozhodnou si užít život a nezbláznit se z práce.

S Láskou k životu a všem životním zkušenostem

Vaše Katka Černá

https://calendly.com/katerina-cerna/osobni-a-karierni-koucink